Akıllı Tahta Uygulamaları

Facebook Sayfamızdan Bizi Takip Edin.

Sanal Sınıf Uygulamaları

Uzaktan Eğitim İçin Ders Nesnesi Tasarımı Eğitimi

 

Adobe Captivate v5.5

adobe-captivate

Adobe® Captivate programı herkesin hızlı bir şekilde güçlü ve çekici simülasyonlar, yazılım gösterileri ve multimedya bilgisine gerek olmadan senaryo tabanlı eğitimler yaratmasına olanak tanır. Endüstrinin lider yazılımı Adobe Flash® platformuna dayanan Adobe Captivate, kullanıcıların Flash öğrenmelerine gerek olmadan, interaktif içerikleri otomatik olarak Flash formatına dönüştürür.
Adobe captivate programı, ekranda yaptığınız bütün hareketleri otomatik olarak kaydetmektedir. Kayıt işlemini bitirdiğiniz zaman anında, yaptığınız bütün fare etkileşimlerinin kaydını tutmuş bir swf dosyası üretilir. Bu dosya üzerinde, fare animasyonlarını yavaşlatarak, ekranlara tanımlamayıcı metinler, ses ve eğitsel geri dönütlerle kaydı tutulan etkileşimler ekleyerek Captivate projenizi tamamlayabilirsiniz; hem de Flash ya da herhangi bir programlama bilgisine ihtiyaç duymaksızın. Sonuç eksiksiz ve doyurucu bir demo ya da eğitim materyali. Captivate ile hazırladığınız içerikleri online ya da offline çalışan bir e-learning platformunda sunabileceğiniz gibi, isterseniz cd ile de kullanıcılarınıza sunabilirsiniz. SCORM ve AICC gibi e-öğrenme standartlarına uyumluluğu sayesinde, Adobe Captivate ile hazırladığınız simülasyonları, kullandığınız herhangi bir LMS (Learning Management System) ile sorunsuz bir şekilde entegrasyonunu sağlayabilirsiniz.
 

Adobe.com sitesi üzerinden Adobe Captivate v5.5 sayfasını incelemek için tıklayınız..


Adobe Captivate v5.5 Trial sürümünü indirmek için tıklayınız… (~750 MB)

Text-to-Speech Neo_Content eklentisini indirmek için tıklayınız… (~432 MB)

Text-to-Speech Loquendo_Content eklentisini indirmek için tıklayınız… (~195 MB)


Adobe Captivate v5.5 Eğitimi amacıyla Çizgi-Tagem sitesindeki kaynaklara ulaşmak için tıklayınız


Adobe Captivate ile hazırlanmış olan "Word 2007'de Stillerin kullanımı ve Otomatik İçindekiler eklenmesi" konusunu izlemek için tıklayınızEge Üniversitesi / BİTAM 2012
Supported by Bitam | Designed by O.M. & C.O.A